Амазон Основите Двојно Т Рака Крпа Носителот и Додатоци Накит Стојат, Црна

Амазон Основите Двојно Т Рака Крпа Носителот и Додатоци Накит Стојат, Црна

DEN 409.20

Достапност

Рака-крпа застане за бања суета; има 2 рачни крпи.Горниот и долниот Т-облик оружје за уредно прикажување на крпи; заоблени совети помогнат крпи во место.Издржливи метална барови со елегантни заврши (мат црна боја); координати лесно со околните оркестарот.Правоаголен облик керамички база двојки како накит сад за удобен простор за складирање.Мерки 4-3/4 страна 11 од 13-1/4 инчи (Dxšxv); поддржан од страна на Основите една година ограничена гаранција.Опис на производот Основите Двојно Т Рака Крпа Носителот и Додатоци Накит Стојат, Црно Од Производителот Основи.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа