Кембриџ Секојдневен Супериорен Индонезиски Тиково Имот, Бања и Туш Мат, Корави Сива

Кембриџ Секојдневен Супериорен Индонезиски Тиково Имот, Бања и Туш Мат, Корави Сива

DEN 3598.80

Достапност

[ЛУКСУЗ И СТИЛСКИ] Овој high-end и атрактивни тиково мат ќе додадете малку спа луксуз и стил на вашата бања. [ЗДРАВ & ТРАЈНИ] Направена од најдобрите квалитет солидна тиково дрво со заштитна заврши во полиуретан слој да се создаде трајни производ. [НЕ се ЛИЗГА ГУМЕНИ ВЛОШКИ] Опремени со не се лизга гумени влошки се задржи оваа тиково мат во место без да се премине за безбедна употреба. [ДИМЕНЗИЈА] 30 во.L x 24 во.W x 1 во.H.Тежина Капацитет-100 килограми. [СОБРАНИЕТО НЕ БАРА] Целосно составуваат да се додаде погодност.Овој едноставен и привлечен Тиково Бања & Туш Мат ќе додадете малку луксуз и стил на вашата бања.Овој Мат има анти се лизга гумени влошки.Природно изгние & отпорни на расипување, цврсти тиково спа мат ќе додадете елегантен допир на вашата бања област.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа