Сојузничките Месинг GT-2-ПР-VB Престиж Ѕид Монтирани Гостин Крпа Носител на Венецијански Бронза

Сојузничките Месинг GT-2-ПР-VB Престиж Ѕид Монтирани Гостин Крпа Носител на Венецијански Бронза

DEN 3363.36

Достапност

Земја На Потекло : Сад.Пакет должина : 12.0".Пакет Ширина : 6.0".Пакет Висина : 10.0".Нашите цели се да произведува комплетни, точни и ажурирани како што се бара, на таков начин како да се задржи на јавните очекувања, стандарди и доверба во разумна цена.Овој ѕид монтирани крпа носител е еден од smart, цврсти и стилски парче да се приспособат на оркестарот на секоја бања.Изгледа убаво, хигиенски за вашите гости.Ние сме горди на нашата презентација во задоволување на потребите на нашите клиенти.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа