YYURUYI Црна Крпа Прстен Нордиските Круг Крпа Рек Крпа Прстен Багажник, Виси Прстен Рака Крпа Рек Прстен Слободни Перфорација Силна Товарот Крпа Багажник

YYURUYI Црна Крпа Прстен Нордиските Круг Крпа Рек Крпа Прстен Багажник, Виси Прстен Рака Крпа Рек Прстен Слободни

DEN 2068.56

Достапност

Високо-квалитетни материјали, корозија-отпорни, рѓа-доказ, трајни, подебел материјал, гравитацијата умре-кастинг, здрав, носат-отпорни, површински третман, не е лесно да исчезнат.Издржливи, повеќеслојна заштита, повеќе издржлив, лесен и лесно да се чисти.На површината се третира со анти-корозија и анти- ' рѓа, лесен за чистење, одржување на чиста крпа и хигиенски!.Главен материјал : space aluminum Surface третман : oxidation Commodity карактеристики : отпорни на корозија, долг-lasting Commodity технологија : проширува и задебелена, стабилна и durable Installation метод : удирање/free punching Installation средина : бања, хотел, апартман packaging Product карактеристики : нема рѓа / не blackening / не fading Reminder : Почитувани купувачи, поради светлосни ефекти, осветленост на дисплејот, прирачник за мерење и други причини, може да има некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фото и вистинскиот објект.Искрено се надевам дека ќе може да го разбере!Ви благодариме!Производ листа : крпа багажник*1 (овој производ не содржи крпи, куки и други предмети).Крпа бар е силен и издржлив, погоден за сушење на тешки бања крпи, и лесно може да се интегрира во било која модерна бања.Име на производ : Крпа rack Range на употреба : виси крпи/бања крпи, итн.Направени од високо-квалитет носат-отпорни материјали за да се обезбеди трајност и сигурност.Примена : Инсталирана во бања, спална соба, кујна, канцеларија, бар, работилница, градина барака или на други места, може да висат различни крпи или мали објекти.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа