Ddtohan Крпа Бар, Од Не ' Рѓосувачки Челик Рака Крпа Багажник, Бања Ѕид Крпа Носител (Бранеа Никел)

Ddtohan Крпа Бар, Од Не ' Рѓосувачки Челик Рака Крпа Багажник, Бања Ѕид Крпа Носител (Бранеа Никел)

DEN 359.76

Достапност

Моден Изглед На брусен површината додава модни елементи, изгледаше благородна, украсени бања убаво.Стилски и исклучителна полирање процес го прави крпа бар изгледа сјајна и се чувствуваат удобно.Премиум Материјал - Уникатен U-облик е изработен од едно парче на 304 нерѓосувачки челик метална конструкција, која е рѓа-слободен и има заштита од корозија.Тоа осигурува, квалитетот и долговечноста.Лесно да се Инсталира - Инсталирање со завртки, кои се скриени во внатрешноста и не ќе падне.Погоден за тоалет, бања, кујна, бања, Можете да се откажам оваа рек над тоалет, на вратата, во плакарот, или по должината на ѕидот.Големина - Крпа бар : 8.85"(L) x 3.94"(W) x 2.56"(D) / 22.5 cm(L) x 10cm(W) x 6.5 см(D).Лесна Монтажа - Хардвер пакет, упатство за Инсталација, и Нерѓосувачки челик завртки вклучени, се Препорачува Комбинација : 1 рака крпи или 1 алишта.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа