Alise Замав Надвор Крпа Бар 4-Барови Виткање Рака Вртливата Крпа Закачалка Ѕид Бања Пешкир Рек Простор за Заштеда на енергија,од Нерѓосувачки Челик SUS304 Хром Финиш

Alise Замав Надвор Крпа Бар 4-Барови Виткање Рака Вртливата Крпа Закачалка Ѕид Бања Пешкир Рек Простор за Заштеда

DEN 359.76

Достапност

Изградена на Високи квалитет SUS 304 од не ' рѓосувачки челик обезбедување на издржливост и стабилност.Хром финиш, Елегантен и убав изглед, може да му одолее на дневни нула, рѓа, оксидација и tarnishing.Замав Надвор Крпа Бар 4-Барови Виткање Рака Вртливата Закачалка,Практични, простор за заштеда, лесно да се инсталира.Во ЕДНО Парче, НЕМА собрание потребно.Модерен минималистички стил, со подебел материјал, силни и издржливи; Инсталација harware пакет се вклучени.Идеален за Бања, тоалет, спална соба, плакар, гардероба, кујна, балкон и базен, итн.СПЕЦИФИКАЦИИ -Материјал : Нерѓосувачки Челик SUS304 -Водител : висок квалитет, не-рециклиран материјал -Крај : Хром -Инсталација Метод : Ѕид-монтирани Пакетот Вклучува Крпа Бар Хардвер Пакет Купи од Alise Цврста метална конструкција, тешки дизајн Сокриени завртки, убава и елегантна погледнете Ексклузивно, Производство и Маркетинг Интеграција,Обезбедување на Квалитет;Ние го избере најдобриот материјали, повеќето исклучителна производ технологија, и на најдобар квалитет на услуга.Ние и ветуваме на секој производ од производство на собранието на продажба, секој линк строго проверки, за да се обезбеди дека корисниците се добие најдобар квалитет на производи и услуги. 30-дена се врати гарантира Нашата компанија има на нашите клиенти е целта на Бога да комуницираат со клиенти за сервисот!Ако имате било какви проблеми со производот или инсталација на, ве молиме слободно да контакт на Alise По-Продажбата на тимот и ние сме среќни да ви помогне да!.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа