Амазон Бренд - Pinzon Премиум Goose Пердув и Надолу Исполнет Перница - Наместете го на 2, Бела, Стандардна Големина

Амазон Бренд - Pinzon Премиум Goose Пердув и Надолу Исполнет Перница - Наместете го на 2, Бела, Стандардна

DEN 935.76

Достапност

Големина Options - надолу и пердув перници се достапни во 2 големини : Стандард/Кралицата - 20 x 28", Крал - 20 x 36".Повеќе големини може да одговара на вашите потреби на различни користење како што кревет за спиење или хотел колекција.Средна Фирма & Поддршка - Исполнет со комбинација на 35 мл goose надолу и goose пердув.Одговара не само за рамо sleeper но, исто така, за стомакот-sleeper.Заврши со добро крои и засилен шевовите.Пакет - 2 перници беа вакумирани,По приемот, туп нежно и воздух нив за неколку часа до враќање на нивниот целосен мансарда.Одговорен Надолу - Овие кревет перници се направени во OEKO-TEX Стандард 100 фабриката која го обезбедува производство на текстил ги исполни високите безбедносни и еколошки стандарди.Тие, исто така, го следат Одговорен Надолу Стандард (RDS).Ткаенини & пополнување се овластени слободни од штетни хемикалии, безбедно и кожа-friendly за секојдневна употреба.Лесно е Грижа - Нашите goose надолу перници се лесно да ги чува како чисто како нови, едноставно Машина за Миење во нежна циклус со ладна вода и преземање или собори сува на ниски кога е потребно.Надворешниот : Дише & Надолу-доказ Полиестер Ткаенини.Внатрешниот : Goose Пердув Мешавина Пополнување.Средна Густина : Одлична за Назад & Страна Sleeper.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа