Шарени Taggy Безбедност Ќебе - Keepsake Новородено Бебе Девојка се Идеални Нарачана Подарок - Благотворно Крпа за Безбедност Мека Blankie за Деца (Б-001, Една Големина)

Шарени Taggy Безбедност Ќебе - Keepsake Новородено Бебе Девојка се Идеални Нарачана Подарок - Благотворно Крпа

DEN 215.76

Достапност

100% Памук.Големина - 26.5 cm x 26.5 cm (10.4" x 10.4"), Security Ќебиња Жив Модерна Сатен Ткаенина Модел на Возраст 0+.Дизајн - Ознака ќебе со слатки, шарени, флорални тематските ознаки околу petal.Материјал - Ултра мека ќебе, кадифен и супер висок квалитет на памук.кадифен руно текстура поддршка која обезбедува на вашето дете со удобност и безбедност.Taggies играчки, ќебиња и бебето душеци, направи големи координирање бебе туш подароци, Спарени со играчка линк што може да клип на колички, седиштата во автомобил, или бебето превозници за лесна пристапност.Безбедност ќебе тоа е мини ќебе изработени од мек, шампанско minky ткаенина од една страна, и 100% памук, од друга страна.Сигурно прилог цветен ознаки/панделки нуди интерактивна забава и удобност на детето.Идеален да се умилкувам на телото во текот на спиењето.Големина приближно : 26 x 26 cm / (со исклучок на панделки) Шема : Плоштадот /Petaling Одговара на Возраста : 3 месеци Доенчиња - 2 години Години Материјал : памук.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа