METCHIC Водоотпорен Куче Ќебе за Големи Кучиња, Sherpa Руно Кутре Ќебе Перат, Водоотпорен Милениче Ќебе за Каучот Софа Кревет (Taupe, 40x 47)

METCHIC Водоотпорен Куче Ќебе за Големи Кучиња, Sherpa Руно Кутре Ќебе Перат, Водоотпорен Милениче Ќебе за

DEN 719.76

Достапност

Без разлика дали тоа е одржување на вашето домашно милениче топло или заштита на вашиот кауч или кревет од дамките и домашно милениче коса, кутре ќебе ќе работи совршено.Урината или лига ќе плови на површината на домашно милениче ќебе, не грижете се за вашите миленичиња мокрење во кревет, кауч, или на троседот.Можете да изберете слободно според големината на вашето домашно милениче.Постојат многу боја и големина опции да изберете од.Оваа дебели и топли кучиња ќебе е совршен подарок за вашите малку пријатели, особено во студена зима.ТОПЛО & РЕВЕРЗИБИЛНА : двојно-еднострани водоотпорен ќебе за кучиња е идеален за snuggling нагоре.ЛЕСНО се ГРИЖИ За : водоотпорен милениче ќебе за каучот е фитинг за машина за перење, нежни циклус, и ниска собори сува.ГОЛЕМИНАТА : 40"x 47" водоотпорен куче ќебе е погодна за кучиња до 55 кг, како Австралиски Овчар, Beagle, или Кокер Spaniel.Snuggling на оваа атмосфера милениче ќебе, вашето куче, мачка, или други миленици ќе се чувствувате парче небесна утеха.METCHIC куче ќебе е идеален избор за да се донесе вашиот четириножни пријатели прекрасен сон и мирен сон.ВОДООТПОРЕН КУЧЕ ЌЕБЕ : METCHIC куче ќебе има уникатна водоотпорен мембрана дизајн кој може ефикасно да се спречи било какви течности од успеваат во.За да се спречи абразија, препорачливо е да се мијат куче фрли ќебиња во ладна вода, сам или со други кутре ќебиња на слични бои.Кутре ќебе за големи кучиња е одличен подарок за вашите миленичиња, особено во ладна зима.METCHIC милениче фрлиле ќебе е погодна за двете внатрешна употреба и отворено.ИСКЛУЧИТЕЛНА & РАЗНОВРСНА : водоотпорен На домашно милениче ќебе со прекрасна шема е лесно да одговара на било каде.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа