Почитувани Бебе Опрема Бебе Ќебиња, Сјајот Еднорог Пастел, Виножита, Лаванда Minky, 32 Инчи со 32 Инчи

Почитувани Бебе Опрема Бебе Ќебиња, Сјајот Еднорог Пастел, Виножита, Лаванда Minky, 32 Инчи со 32 Инчи

DEN 719.76

Достапност

Не Железо или Притиснете.Почитувани Бебе Опрема Бебе Ќебиња се направени со 2 одделни слоеви на ткаенина.Ова ќебе ќе стане мека како вашата омилена маица по перење.Измијте Со Слични Бои.Собори Сува Ниска.Благ Детергент Безбедно за Деликатната Бебешка Кожа.Не Сува Чиста.Собори Сува Ниска Топлина, Се Отстранат Веднаш.Дополнителни Uses Can се користи како старечки маска, шопинг количка навлака или менување на подлога.Поставен отпечатоци се на мека памучна мешавина ткаенина дека ситуацијата се менува на гушвам minky точка кадифен назад и исечените со сетилните задоволување сатен износени раб.Ова е совршена големина за употреба со мали деца во превозници и колички.Текстура ткаенина им овозможува на малите добие контрола како тие тргнаа да сон земјиште сместена во оваа супер-пријатна примање ќебе.Производ за Нега на Инструкции Машина за Миење Нежно Циклус, Ладна Вода, Благ Детергент Безбедно за Деликатната Бебешка Кожа.Мерења Мерки околу 31 инчи x 31 инчи.Оваа слатка ќебе брзо ќе стане вашиот новороденчињата омилен притискам другар.Години може да се умилкувам на телото и го носат овој ќебе без вкусовите на тоа.Материјал Печатени Памук/Полиестер Мешавина Т-маица Материјал и Поддржан од 100% Minky Полиестер.Тоа е совршена големина за вашата малку еден да расте во дете sleepyhead одење hugging и влечење нивните ќебе зад нив фаза.Машина За Миење Нежно Циклус Ладна Вода.Ова ќебе е поддржан со Minky покрена точка материјал, гушвам minky е крајната ткаенина за создавање на бебето ќебиња, овој ултра-меки краток куп ткаенини овозможува трајност и чести перења без да стане lumpy или сплетен.Популарната печатени маица материјал станува помек и повеќе задоволни со секое миење.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа