2 Парчиња Пријател Опстанок Комплет Шминка Торба Патување Козметички Торба Скривам Кутија Смешни Шминка Козметички Торба со 2 Парчиња Пријатели Keychains за Сестра При

2 Парчиња Пријател Опстанок Комплет Шминка Торба Патување Козметички Торба Скривам Кутија Смешни Шминка Козметички

DEN 230.16

Достапност

Пакет се вклучени : ќе добиете 2 парчиња на пријатели тематските козметички торба и 2 парчиња пријатели keychains, доволни количини може да ги задоволи секојдневните потреби и замена, можете да ги споделите оваа козметички торба со вашите пријатели, и тоа е погодно за вашето патување.Карактеристики : Материјал : платно ткаенина Боја : како на сликата прикажани Димензии : 20 х 14 см/ 7.Издржлив материјал : ова пријател опстанок комплет козметички торба е направен од платно ткаенина, издржливи и сигурни, мека на допир и удобен за употреба, не е лесно да се добие уништена за време на долгорочна употреба, шарени и живописни модели не се лесно да исчезнат; Овие пријатели keychains се направени на врвот од не 'рѓосувачки челик, не е лесно да' рѓа.Боите може да постои мала разлика поради различни екрани.5 инчи Пакетот вклучува : 2 x Патување шминка торба 2 x Keychain Белешки : Прирачник за мерење, ве молиме оставете мала големина разлика.Деликатна дизајн : површината на овој шминка торба е отпечатена со зборовите на еден мој пријател тема и моделот на светли цвеќиња, кои што го прави шминка торба изгледаат различно и убава, покажуваат вашата личност; копчето од пријател тема се состои од вештачки бисери, крилја и приврзоци, кој изгледа симпатично.Широк апликации : платно патент кеси може да ги задоволи вашите користење на различни цели, што може да се користи како молив торбичка, канцелариски торба, шминка торба, патување случај, toiletry торба, складирање торба, чанта, мобилен телефон вреќа и така натаму, што е идеален за семејни патувања.Лесен за чистење : патување козметичката торбичка е лесно да се чисти од миење на рацете или на самото место чистење со крпа и благ сапун, без одржување се потребни, кои може да заштедите време и енергија.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа