150pcs Кул Goth Налепници, Готски Налепници за Возрасни, Момчиња, Аниме Винил Панк Черепот Goth Налепници за Вода во Шишиња, Црно Бела Налепници Хорор Скелет Decals за Лаптоп,

150pcs Кул Goth Налепници, Готски Налепници за Возрасни, Момчиња, Аниме Винил Панк Черепот Goth Налепници за

DEN 167.76

Достапност

КУЛ ГОТСКИ НАЛЕПНИЦИ ПАКЕТ-150pcs goth налепници со црна и бела goth стил.Овие налепници се дизајнирани со различни стилови и кул модели, тие се погодни за вашата дневна декорација и DIY за вашиот лаптоп, шишиња со вода, телефон случај, longboard, итн.СОВРШЕН&МУДРО ПОДАРОК НА НАЛЕПНИЦИ-Аниме Готски Goth налепници се погодни за тинејџерите, возрасни, може да се даде како подарок за вашиот љубовник, со ваши пријатели.Тоа, исто така, може да биде декорација за на партијата.ШИРОКА ПРИМЕНА НА НАЛЕПНИЦИ ЗА РАЗЛИЧНИ USE-Налепници е погодна за лаптоп, шишиња со вода, компјутери, телефонски случај, hydroflasks, автомобил, точак, скејтборд.Користете налепници за да ја покаже својата личност.ИЗДРЖЛИВИ ВИНИЛ ГОТСКИ ПАНК ЧЕРЕПОТ НАЛЕПНИЦИ-Налепници пакет е направен од висок квалитет на винил материјал, тоа е издржлив за да го користите.Налепници е еднократно, тоа не може да остави какви било остатоци на површината.Добиете повеќе имагинација за да се открие вашата личност.НЕВЕРОЈАТНИ АСОРТИМАН ЦРНА НАЛЕПНИЦИ DECALS-Налепници пак, не случајно и дупликат налепници.Добиете нашата трендовски графити налепници за да ги красат вашата околина.Асортиман на графити decals со 100/200pcs goth налепници.Налепници пак има црна и бела шема, тоа ќе биде добар подарок за вашите пријатели кои сакаат Панк Готски Налепници Хорор Готски налепници.Користете налепници за да ги красат шишиња со вода, играчки, лап-топ компјутери, телефонски случај, scrapbooks, огледала, тетратки, списанија, багаж, клупи, детски велосипеди, и повеќе.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа