Пеперутка Девојка Macbook Decal Кожата Налепница За Лаптоп

Пеперутка Девојка Macbook Decal Кожата Налепница За Лаптоп

DEN 142.32

Достапност

Направен од висок квалитет на винил.Мет Црна.Лесно да се примени, инструкции се вклучени.Нема да остават остатоци по отстранување.Ќе laslt за години!.Овој уникатен decal се сигурни да додадете некои карактер на вашиот компјутер.Направен од висок квалитет на винил.Компјутер намали за прецизност и детали.Јужна Налепница Компанија нуди 100% задоволство гаранција и ние ќе брод од друга decal ако се плеткаш оној што ги примате, само плати превозот!.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа