Im Токму Тука Резервоарот врвот Жените Резервоарот врвот - RF

Im Токму Тука Резервоарот врвот Жените Резервоарот врвот - RF

DEN 2052.00

Достапност

100% Памук.Рачно изработени објект.Направени да нарачате.Бродови во светот од сад.Американски возрасни големини S 3 XL.Овие Резервоарот врвот се мека памучна поли вклопуваат многу топло и удобно.Барање сопствен поредок и имаат нешто направен само за вас.Јас имам голема бои, проверете го мојот боја шема, мој Резервоар врвот се со висок квалитет, мека, стилски и " Кул'Note : тоа секогаш е препорачливо да се мијат внатрешноста и сува на ниски heat PLease ми даде повратна информација кога цел беше доставен до вашиот дом , ви Благодарам.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа