Ranphy Милениче Шарени Кошула Мало Куче Мека Памучна Вест Кутре Мачка Лето Дише Резервоарот Врвот Куќи Симпатична Облека Партија Облека

Ranphy Милениче Шарени Кошула Мало Куче Мека Памучна Вест Кутре Мачка Лето Дише Резервоарот Врвот Куќи Симпатична

DEN 216.24

Достапност

Големина L : Врат : 11.5 инчен; Назад : 11.5 инчен; Градите : 16.5 инчен; за губење 6.6-9.4 килограми.Мека Назад : 8.0 инчен; Градите : 12.5 инчен; за губење 2.7-4.4 фунти Големина M : Врат : 10inch; Назад : 9.5 инчен; Градите : 14.5 инчен; за губење 4.4-6.6 фунти Големина L : Врат : 11.5 инчен; Назад : 11.5 инчен; Градите : 16.5 инчен; за губење 6.6-9.4 килограми Големина XL : Врат : 12.5 инчен; Назад : 13.5 инчен; Градите : 18.5 инчен; за губење на 9.4-13 фунти Големина XXL : Врат : 13.5 инчен; Back : 15.5 инчен; Градите : 20.5 инчен; за губење на 13-19.5 pounds Breed препорачуваме : (за референца само) : Теди или Poodle Возрасни кучиња : некаде се земе M, L, XL Chihuahua Возрасни кучиња : некаде се земе XS, S или М Pomeranian Возрасни кучиња : некаде се земе S или М Минијатурни Schnauzers Возрасни кучиња : некаде се земе L или XLThe препорачуваме тежина е само за референца, ве молиме љубезно се земе мерка на вашето куче пред да се купи,ви благодариме.Повратни информации : Вашето задоволство е наш приоритет.ако постои било незадоволство, ве молиме ни e-mail.Ние ќе се обидеме потрудиме да ги решат проблемите.".


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа