BLONDOR PLEX Мулти Русокоса Прашина во Прав Lightener, 7 Нивоа Лифт (w/Елегантни Чешел) BlondorPlex Обврзници Градител на Косата Кајгана (14.1 мл / 400 грама)

BLONDOR PLEX Мулти Русокоса Прашина во Прав Lightener, 7 Нивоа Лифт (w/Елегантни Чешел) BlondorPlex Обврзници

DEN 983.76

Достапност

*Кога користите Wellaplex N°2 со Blondorplex, наспроти Blondorplex сам ■ Нема компромис за лифт - до 7 нивоа ■ Мулти-се користи ЗА МУЛТИ-РУСОКОСА РЕЗУЛТАТИ ■ За совршено осветлување, дури и за пред-боја на косата.Мулти-се користи ЗА МУЛТИ-РУСОКОСА РЕЗУЛТАТИ. ■ За on и off-скалпот Секогаш заврши Blondorplex услуга со Wellplex No.Вклучува Елегантни Челик Pin Стаорец Опашка Чешел за лесно и прецизно апликација додека обезбедување на одделување на косата !Обезбедува професионални резултати!Анти-Статички Метал Pin може да се користи за sectioning, разделба, и стилизирање на косата кога боење или молњи!Бонд градители имаат сега стане стандард додаток во многу blonding услуги. ■ Содржи анти-жолта молекули да помогне да се намали портокал/ жолта нијанси за време на осветлување.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Kallos KJMN пудра 500g
  • Новак

Kallos KJMN пудра 500g

DEN 1678.80

Универзална формула, идеален за сите молњи техники.Нејзините посебни прашина формула е комбинација на