Herstyler Стил Чешел За Коса - Straightener Чешел За Голема Tresses - Зацврстување Чешел Со Контрола - Рамни Железо Чешел За Knotty Коса - Рамни Железо Четка За Занемарен Коса - Се wooed (С

Herstyler Стил Чешел За Коса - Straightener Чешел За Голема Tresses - Зацврстување Чешел Со Контрола - Рамни

DEN 215.76

Достапност

Пролетта-натоварени тензија овозможува цврст стисок за DIY трим дома.СТИЛ КАКО ПРО - стил чешел од Herstyler прави зацврстување на косата бриз како тоа овозможува подобра губење на контрола.Алигатор чешел глајд модели низ косата оставајќи елегантни и мазна.Трендовски V облик Чешел помага да се одржи косата во место кога ќе се користи рамна железо, додека одржување на вашите раце подалеку од жешките плочи.Меѓутоа, сега можете да го поставите тој страв да се одморат со V облик чешел што е посебно создадена за работа, заедно со станот во песна и чува вашите раце подалеку од жешките плочи.Па стави твоите најдобри нога напред и да пристигне во стил, каде и да одите.РАЗНОВРСНА - Не само на косата зацврстување помош овозможи брз стил, таа, исто така доаѓа рака кога ви треба брз уреденост.На Herstyler Лесно Чешел е чешел за сите сезони и причини.Дизајниран да се намали непријатноста додека да се ослободиме од оние досаден јазли и tangles, V облик чешел ви овозможува да вашиот стил tresses брзо и без придружните проблеми.Нејзините пролет натоварени контрола помага да се одржи секое влакно во место и својот иновативен дизајн ги обезбедува подобра контрола додека сте стил или намали вашата коса за непречено салон стилизирана заврши.Без разлика каков повод или на сезона, ова косата алатка брка далеку јазли, tangles и frizz и го претвора вашиот непослушните грива, давајќи елегантни сјајни изглед.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа