Бебе Доенчиња Девојки Chiffon Нога Цвет Бос Сандали и Headband Одговараат на

Бебе Доенчиња Девојки Chiffon Нога Цвет Бос Сандали и Headband Одговараат на

DEN 1173.60

Достапност

Специјален додаток за вашето дете совршен за фото пука или за некои посебни прилики.Натпреварот со соодветен облека за различни прилика.Прекрасен подарок за вашето бебе.Специјален дизајн и уникатна структура, популарни точка.Пакет вклучуваат 1 headband и 1 footband.Производ функција : Нова и убав дизајн, одличен подарок за вашите деца.Специјален додаток за вашето дете совршен за фото пука или за некои посебни прилики.Светла боја на облекување на вашиот мало бебе повеќе слатки.Внимание : Поради фотографија или компјутерски екран резолуција, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.Ве молиме оставете малку грешки поради прирачник за мерење.Вашиот љубезно разбирање ќе бидат високо ценети.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време, ние ќе се стремиме за 100% да се реши прашањето и задоволство на нашите клиенти.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа