Девојки headwear Години клип украс круна Headband Еластична Коса јаже Шноли ѓердан

Девојки headwear Години клип украс круна Headband Еластична Коса јаже Шноли ѓердан

DEN 311.76

Достапност

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 1.Шарени убава и прекрасна headwear и ѓердани се многу погодни за деца различни облека.Тие се исто така погодни за професионална фотографија.Кога го држите партии, овие headwear ,Hairband и ѓердани може да бидат заменети со фустани да се направи децата повеќе модерен и атрактивен. 2.Headwear е прекрасен подарок со прекрасен дизајн и светли бои.Тоа може да дозволете им на децата да се обиде на различни фризури секој ден. 3.Преносни исклучителна пакување подарок кутија - Идеален за роденден, новороденче партија, Божиќ подарок, бебе туш декорација; Секое мало девојче има принцезата сон, тие ќе бидат многу пријатно изненаден. 4.Роденденската капа Headband Материјал : Полиестер и Гума,Светкавиот во Прав(не падне).Прекрасни круна висок околу 8 см.Така Светкавиот и Симпатична за секоја принцеза девојка!Тие се совршено големина за секој деца деца бебе дете девојки,дури и на возрасните.лошо биде многу пријатно изненаден. 5.21 компјутер на Пакет поставите содржина : складирање појас × 1, мали ноктот клипови × 2, косата клипови × 11, hairpin јаже Еластична × 4, ѓердан × 1, нараквица × 1, Роденден шапка Headband × 1. Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа