Acxico 5Pcs крупните Светкава Мајка на Перл Шел Грб Копчиња 50mm

Acxico 5Pcs крупните Светкава Мајка на Перл Шел Грб Копчиња 50mm

DEN 287.76

Достапност

Материјал : Школка.Тоа е совршен додаток.Погодна за декорација на вашата облека, чанти, паричници, чанти, итн. 5cm (2") cm во дијаметар, тие се различни дебелини, и различни степени на concaveness!.Пакет се Вклучени : 5 Pcs крупните Светкава Мајка на Перл Шел Грб Копчиња 50mm(Ако има било какви проблеми со производот, ве молиме да ни испрати слики.Кажете ни повеќе детали во врска со овој проблем.).Ви благодарам многу за вашиот купување од нашата продавница.Било какви прашања ,ве молиме да бидат слободни да контакт.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа