Nintendo Switch Про Контролер - Xenoblade Хрониките 2 Издание (Продолжува)

Nintendo Switch Про Контролер - Xenoblade Хрониките 2 Издание (Продолжува)

DEN 2519.76

Достапност

Ова пред се во сопственост или обновена производ е професионално да се проверуваат и тестираат да работат и да изгледаат како нови.Како производ станува дел од Обновен, вашата дестинација за пред-сопственост, реновиран производи : купувачот го купува нов производ и го враќа или занаети тоа во понови или различен модел.Дека производот е прегледан и тестирани за да работат и да изгледа како нов од квалификуваните понудувачи.Тогаш, производот се продава како да се Обновува производ на .Ако не сте задоволни со купување, обновени производи ги исполнуваат условите за замена или рефундирање на под Обнови Гаранција.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа