Wayin Коленото Влошки за Деца - Надградена Деца KneePads и Лактите Влошки Деца Заштитна Опрема Поставување се Прилагодува Безбедност на Рака со врвка за околу Штитници за

Wayin Коленото Влошки за Деца - Надградена Деца KneePads и Лактите Влошки Деца Заштитна Опрема Поставување

DEN 287.52

Достапност

???????????????????? ???????????????? ???????????? ???????????????? 4⃣-1⃣0⃣ ???????????????????? ????????????.Ергономски дизајн обезбедување на повеќе удобно носење искуство.Погоден за 4 - 10 години : Професионални / Аматерски Athlete Kids / Деца / Деца / Момчиња / Девојки / Youth Pink / Сино / Black 3 бои available Suitable за деца со пондерирање 44lb-110lb (20 кг-50kg)Она што Ќе Добиете?2 X Деца Коленото Pads2 X Деца Лактот Pads2 X Деца Зглоб Чувари 2020 Надгради 6 Во 1 Професионални Заштитна Опрема Поставена за Деца / Млади / Тинејџери, Помалку се грижите, помалку да ги ограничи, повеќе се отворени за нови искуства.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа