NHH Скејтборд Коленото Влошки Лактот Влошки и Зглобовите Чувари - 6 Во 1 Заштитна Опрема Поставена за Деца, Младите Возрасни лица за Мулти-спортски Скејтбординг Внатр

NHH Скејтборд Коленото Влошки Лактот Влошки и Зглобовите Чувари - 6 Во 1 Заштитна Опрема Поставена за Деца,

DEN 527.76

Достапност

Дизајниран да седат удобно околу коленото, лактот и зглобот.Професионални & Прилагодливи - На дише сунѓерот пена перница му помага на возачот задржи кул и удобно.Сите круг Заштита Set - Тоа вклучува 2x коленото влошки, 2x лактот влошки и 2x зглоб чувари.Ве молиме мерка вашиот коленото / лактот / врвка за околу обемот и да се споредат со големина на табелата пред цел.Еластична лагер обвива околу телото со прилагодливи ремени за сит се вклопуваат и да се задржи влошки безбедно место.Совршен за BMX, велосипед, rollerblading, скејтбординг, scootering, лебдиш-одбор, внатрешно, лизгање или други спортови.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа