LANOVAGEAR Деца Возрасни Коленото, Лактот Влошки и Зглобовите Чувари Прилагодливи Безбедност Заштитна Опрема Поставена за Велосипедизам Скејтборд Внатрешно уметничк?

LANOVAGEAR Деца Возрасни Коленото, Лактот Влошки и Зглобовите Чувари Прилагодливи Безбедност Заштитна Опрема

DEN 431.76

Достапност

Ева,Полиестер.Отпорност - Изработени од ПОЛИПРОПИЛЕН материјал школка, висока густина на таложење ЕВА со полиестер ракави, уживаат во спортот искуство со сигурност заштита.Големина S, за Деца, M/L за Младите Возрасни Со прилагодливи ремени и најлон копчето дизајн може да биде прилагодлива различни големина на врвката за околу лактот и колената, нудат сопствени флексибилност.За Мулти Спорт Безбедност - На влошки се погодни за повеќе спортови, како скутер, велосипед, скејтбординг и други отворено спорт.Совршен Подарок за Дете - Тоа е добар избор како подарок за Децата Ден, Божиќ, Роденденот и други фестивал.Пакет се Вклучени - 1 пар коленото влошки, 1 пар лактот влошки, 1 пар на зглобот чувари.Ве молиме мерка големина според големината на табелата.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа