Bucilla Доставување На Mail Чувствував Applique Порибување Комплет 85178

Bucilla Доставување На Mail Чувствував Applique Порибување Комплет 85178

DEN 618.24

Достапност

Bucilla "Доставување На Mail" Чувствував Applique Порибување Комплет 85178. Користете едноставна везови и applique бода да се направи оваа шармантна порибување мерење 18" дијагонално.Комплет вклучува печат felts, памук конец, sequins, монистра, две игли, упатства и насоки за персонализација.Ова е прекината за полнење, направени во U.S.A.by Bucilla Корп Bucilla секогаш е со највисок квалитет, повеќето светло обоени и креативни дизајни за своите прекрасен Божиќ Applique Колекции.Овој комплет содржи печат филц, памук конец, sequins, игла, и trilingual инструкции.Заврши мерења се околу 18".Дизајн : Доставување На Mail.Дизајнер : Марија Stanziani.Произведено во САД.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа