Магијата Трепките и Eyeliner Комплет - Без Лепак Не-Магнетни Трепките Сет,Обновливи Mink Трепките [6 Парови 6 Стилови Драматични Mink Трепките] 1 Себе лепило Течни Eyeliner и 1 Tweeze

Магијата Трепките и Eyeliner Комплет - Без Лепак Не-Магнетни Трепките Сет,Обновливи Mink Трепките [6 Парови

DEN 239.76

Достапност

25ММ MINK ТРЕПКИТЕ : Секој од нашите 8 D лажни трепките е Рачно изработени и направена од ултра-лесни синтетички влакна, како мека и меки како вашиот трепките.Се тресат магијата Eyeliner 30-50times.роденденски подароци за жените,50-роденденски подароци за жените,60.најдобар пријател роденден подароци за жени,70 роденден подароци за жените,роденденски подароци за жени кој има сè,.овие лажни трепки се вклопуваат добро со природни трепките, прави вашите очи и гледа драматично Ако ви се допаѓа овој драматичен eyelash, нејзините направени за вас.роденденски подароци за жените пријателство,роденденски подароци за жените на подарок кошеви,.Божиќ подароци за ќерка.Божиќ подароци за жените,Божиќ подароци за девојки,Божиќ подароци за тинејџерски девојки,Божиќ подароци за мама,Божиќ подароци за децата.Може да се користат, наместо на магнетни eyeliner и eyelash лепак.подароци за жени кој има сè,подароци за жените кои имаат сè,.Лента трепки се полни и меки, но лесни, тоа е удобно да се носат и лесно да се примени.6 ПАРОВИ ЗА ПРИРОДНИ 2) Apple магијата eyeliner и почекајте да се исуши 3) се применуваат лажни трепки со помош на пинцета.МИНАТАТА СИТЕ ДЕНОТ s слични на магнетни eyeliner и трепките, но тоа е долготраен и не постои магнети, ако најдете магнетни трепки се тешки и задржи падне, само се обиде тоа.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа