jsmhh Компатибилен со Фолксваген Т-Крос Автомобил Покритие, Четири годишни времиња Универзална Целосно Водоотпорен Нула Доказ Трајни Автомобил Покритие Дише Памук ?

jsmhh Компатибилен со Фолксваген Т-Крос Автомобил Покритие, Четири годишни времиња Универзална Целосно Водоотпорен

DEN 5276.16

Достапност

Добредојдовте на нашиот шопската посакуваме пријатен шопинг искуство!Нашите производи се целосно тестирани, се проверуваат и се пакуваат пред породувањето. Windproof дизајн.Таа е отпорна на влечење и кинење На облеката ткаенина е мазна и мека, еколошки и невкусна.Име на производ : компатибилен со "Фолксваген" Т-Крос отворено автомобил cover Outdoor Автомобил Cover Material : Оксфорд ткаенина плус сомот + пламен retardant spun Weight 2.Спречи sunshade, водоотпорен, dustproof, antifreeze, птичји измет, остава, материјали нема да предизвика оштетување на автомобил боја, сите сезони. Одразуваат ултравиолетова светлина.8 KGcolour Црна , Сина боја , Маскирна , Gray Protect вашиот автомобил од сонцето, прашина, песок, птици паѓа и УВ штета.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, така што ние може да ви овозможи со најдобра услуга.Задржи внатре и надвор од автомобилот чиста и уредна, исто така, може да се забави брзината на боја fading Beautifully дизајниран, лесно да се чисти и да се соберат. Вистински проект боја може да биде малку поинаков поради светлосни ефекти/средина, осветленост на дисплејот поставување, итн.По-продажбата на : времето За испорака е денови, времето за испорака е во работни денови.Невидливи на четири тркала позиционирање windproof појас дизајн, лесно да се стави на и надвор, главниот повлече патент врата, изработка на предмети повеќе пригоден, ноќта рефлексивни предупредување ленти, направи ноќ паркинг повеќе увери.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, ве молиме побарајте 'jsmhh' за слични производи!. Во однос на големината, ве молиме овозможи разликата на 1-2 cm поради прирачник за мерење, ви благодариме!Се надевам да ви обезбедиме подобра услуга.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа