WellieSTR 4 Поставите Прекрасна Животни Игла Felting Комплет, Чиста 70-тите години Казна Волна, Felting Пена Мат, Игли, Упатство Одлична за Уметности & Занаети и Лесно за Почетниц

WellieSTR 4 Поставите Прекрасна Животни Игла Felting Комплет, Чиста 70-тите години Казна Волна, Felting Пена

DEN 768.00

Достапност

✔Колекции : волна roving и додатоци, инструкции(тоа е во кинески ,но има слика да се покаже ). ✔"прекрасна Животни" Волна почувствува колекции, За изработката DIY забава, бод на свој симпатична чувствува играчка. ✔Answer : ___________________________ Note : Не-готови производи, треба да го направите тоа самите. ✔КОЛИЧИНА : 4 Поставите прекрасна Животни се чувствува занает комплет.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа