5 инчен Големи Ирваси Божиќ се Соочуваат Колаче Машина - не ' Рѓосувачки Челик

5 инчен Големи Ирваси Божиќ се Соочуваат Колаче Машина - не ' Рѓосувачки Челик

DEN 167.76

Достапност

1 ПАРЧЕ ИРВАСИ БОЖИЌ се СООЧУВААТ со КУКИ СЕКАЧИ - Презентираме нашата 1 парче популарни ирваси Божиќ се соочуваат форми колаче машина.Користете го за Божиќ тематските партија.Употреба на ирваси лице форми за да се создаде Божиќ приказна!.Производ вклучува : 5" ирваси Божиќ се соочуваат.Материјал : не ' Рѓосувачки челик, трајни, здрав и машина за миење садови безбедно.Се користи : не ја користите само на една партија или одмор, но исто така се користи за сечење палачинка, сирење, занает глина, желе и меки плодови.Ние сме мал бизнис.Keewah е идејата на две момчиња, кој сакаше разни форми на куки секачи кои доаѓаат од нивниот татко е фабрика.Кога тие пораснав, тие беа инспирирани да се создаде дури и повеќе да се забавуваат форми, да ги споделат со сите.Димензии : Висина x Широчина.Ирваси Лице : 5 x 4.4 (инчи).Длабоко : 1 инч.Нерѓосувачки Челик, Здрав, не е лесно да ' Рѓа.Машина За Миење Садови Безбедно.Може да се користи за ладна и топла храна.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа