Божиќ Колачиња Секачи Сет, 11 КОМПЈУТЕРИ Нерѓосувачки Челик Бисквити Празник Калапи Машина со Удобноста Зафат, 1PC Возен Pin за Божиќ Одмор Партија - Снегулка, Снешко, Е

Божиќ Колачиња Секачи Сет, 11 КОМПЈУТЕРИ Нерѓосувачки Челик Бисквити Празник Калапи Машина со Удобноста Зафат,

DEN 1245.60

Достапност

Уникатен Дизајн : Tifeson производите се 100% единствена и оригинална, имаме професионален дизајн тим, создавање на производи кои најмногу ви го сакате.Добра Големина : Погоден за децата да направи колачиња .Може да се користи за да се излади, на собна температура, и топла храна, многу издржливи и безбедни.Различни форми се одлични за правење Божиќ колачи, леб, шеќер колачиња рецепт на вашиот Божиќ партија.И секој производ поминува низ ригорозни квалитет.Безбеден за Употреба : Со удобноста зафат, сакајте нула дланки кога притиснете во колачиња.Безбеден за Употреба : Со удобноста зафат, сакајте нула дланки кога притиснете во колачиња.Направете ја вашата партија повеќе да се забавуваат и повеќе незаборавен.РАЗЛИЧНИ ГОЛЕМИНА COOKIE СЕКАЧИ SET - 3 Size Божиќ колачиња секачи вклучуваат 2 големи, 5 средно, 4 мали димензии cookie калапи, и 1 компјутер возен pin.Висок Квалитет : Ние лично бидете сигурни дека материјалите што се користат се со врвен квалитет.УБАВА ТЕМА БОЖИЌ КУТИЈА - Со Божиќ тема прилагодено поле, одличен подарок за деца или пријател, семејството.Ве молиме доверба увери купување на која ќе биде одговорна за секој клиент.Одлично за деца и возрасни да се направи забава Божиќ шеќер колачиња.Опис На Производот : .Добра Големина : Погоден за децата да направи колачиња.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа