HAKA ТЕШКИ 3 Кочница Светлината LED Стоп Светилка Компатибилен За 2009-2014 F150 Пикап Камион Чад LED Кочница Светилка Товар Светлина

HAKA ТЕШКИ 3 Кочница Светлината LED Стоп Светилка Компатибилен За 2009-2014 F150 Пикап Камион Чад LED Кочница

DEN 957.60

Достапност

【FITMENT】 : Совршено се Вклопува 09 10 11 12 13 14 Ford F150 3 LED Кочница Светла. 【ДВА РЕЖИМИ на БОЈА F150 ТРЕТИ КОЧНИЦА СВЕТЛИНА】За оваа f150 трети led сопирачките, светлата, тоа се 2 боја модели.Бела : Дење работи светлина или Копија обратна светлина.Црвено : Опашка кочница светлина/задните стоп светилка. 【ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА】 : Вие не може да се користи во фабрика завртки да се инсталира на сопирачката светлина.Plug and play инсталација режим ќе те спаси повеќе време. 【HIGHT КВАЛИТЕТ】 : Висок стоп светло со висока густина пена ABS пластика куќишта со монтирани назад,да се обезбеди отпорност на во .Високи перформанси и долготрајни Led диоди се осигура дека ќе остане високо видливи на патот. 【ВОДООТПОРНИ ПЕРФОРМАНСИ И ЛЕСНО INTALLATION】 : Со IP67 високото водоотпорен оценка капак и дизајн.Ефикасно спречување од вода, песок, прашина, нечистотија, шок, стојат во магла и cruddy времето.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа