LittleMachineShop.com 1.5 Screwless Менгеме На Назад (3950)

LittleMachineShop.com 1.5 Screwless Менгеме На Назад (3950)

DEN 1414.80

Достапност

Појачани и прецизност земјата.Вилицата може да се отвори и затворен, без unbolting од работа површина. 1.5" вилицата ширина.Плоштад и паралелно .0002".Вкупната должина е 100 mm.Оваа висока прецизност toolmakers screwless менгеме на назад има едно парче тело.Телото и вилиците се стврдне да Рк 58-62. Сите страни се рамни, плоштад, и паралелно да 0.0002".Вилиците се 0.75" длабоко и отворен до 1,5".На менгеме на назад е 3.94" долго x 1.5" широк.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа