CREATCABIN Панда Bamboos Клучен Носител на Црн Декоративен Ги Куките Ѕид Монтирани Метал Копче Куки Крпа Полици со 6 Куки Дизајн Железо Копче Закачалка за Ѕид, Купатило, Куј?

CREATCABIN Панда Bamboos Клучен Носител на Црн Декоративен Ги Куките Ѕид Монтирани Метал Копче Куки Крпа Полици

DEN 652.56

Достапност

❤[ПАКЕТ И ГОЛЕМИНА] : Вклучува 1 кука закачалка 2. Вежба дупки; 3. Вметнете сидро; 4. Затегнете ја завртката. ❤[СТИЛСКИ ДИЗАЈН] : модерна стилски црна pandas и bamboos функција дизајн кој може да се монтира секаде да им помогне на вас и вашето семејство се повеќе организирани, додавајќи допир на morden стил во вашиот дом. ❤[ШИРОКА ПРИМЕНА] : монтира на Ѕид грб полици ги искористат предностите на неискористениот ѕид простор преку надвор од вашата домашна изработка на вашата спална соба, livingroom, кујна, ходници, купатило, гаража изгледа помалку преполни.Со 6 куки, може да има капи, капути, шалови, крпи, чанти, чадори, клучеви итн.(Сопственикот на авторските права, не е дозволено да се користи без дозвола).


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа