Superbpag Ѕид Монтирани Mail Носителот Дрвен Клуч на Носителот Рек-Mail Sorter Организатор со 4 Двокреветни Копче Куки и Летачки Полица Селски Дома Декор за Entryway или Mudroom,Бела

Superbpag Ѕид Монтирани Mail Носителот Дрвен Клуч на Носителот Рек-Mail Sorter Организатор со 4 Двокреветни

DEN 551.76

Достапност

▶Висок Квалитет Цврсто Дрво.Оваа земја mail носителот направени од варосуваме torched цврсто дрво, издржлив, лесен и гроздобер, одлична за entryway простор организирање и ѕидот декоративни. ▶Мулти-функционални Организаторот.Овој ѕид монтирани mail носителот Карактеристики 3 Прегради, 1mailer sorter складирање e-mail пораки,писма,весници,записи или повеќе; 4 двокреветни куки за скролување,чадор,грбот и капа; 1 мала подвижна полица за да се прикаже мала вкусен,очила за сонце, украс или повеќе. ▶Лесно да се Инсталира.Овој ѕид складирање е составен структура, нема собрание е потребно, надвор од кутијата можете да го користите вклучени завртки да го инсталирате во вашиот Влез, ходникот, foyer, плакар, mudroom, кујни, перење соби,помошни простории, гаражи, канцеларии и повеќе. ▶Функционална Ѕид Оркестарот.Рустикален дизајн ќе додадете контакт од стил на вашиот складирање и декоративни вашата.Тоа не само што може да се решетката за да ве потсетам да се земе клучевите, но, исто така, функционална ѕид монтирани списание организатор и око-фаќање на место за да се прикаже вашиот уметнички парчиња. ▶Големина и Пакет Вклучуваат.Приближните Димензии (во инчи) : 16.15" W x 3.42" D x 10.2" H. вклучени 1 ѕид mail носителот и 2 лесна ноктите.Чувајте ги вашите e-mail пораки, списанија, копчиња,грбот и капа организиран со овој прекрасен селски ѕид организатори, најдобриот подарок за вашите семејства и пријатели.Superbpag Ѕид Датотека Носителот Виси Папка Документ Организатор Цврсто Дрво Ѕид Списание Рек-Mail Sorter за Домашна Канцеларија и Entryway.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа