Работи-сонце Ангел Срцето Крилја Коса Клип Нежна Коса Pin Косата се Украси Накит Додатоци 1 КОМПЈУТЕР Мода Жени, Девојки Шноли (Боја : Злато)

Работи-сонце Ангел Срцето Крилја Коса Клип Нежна Коса Pin Косата се Украси Накит Додатоци 1 КОМПЈУТЕР Мода

DEN 494.40

Достапност

Предмет : Жени, девојки, дами, одмор.Материјал : Алуминиум.Боја : Сребро, Злато.Големина : 6*2 см/ 2.4*0.8 инч.Предмет Тип : Коса Clip Type : Hairgrips Style : Fashionmaterial : Metal Size : 6*2cm/ 2.4*0.8 inchoccasion : All Type2 : Коса Clips Type3 : Стил Accessories Type4 : Жени, Девојки fashion Type5 : Стил Tool Type6 : Коса Accessoriesshipment : Dropshipping,слободни shipping Gender : Women100% и висок квалитет!Одличен коса клип за да се носат на партијата, на фестивали или во дневна life Perfect додаток за you Style : Мода и Beautiful Selling Поени : модерен, стилски, иновативни, секојдневен, уникатен дизајн, geometry Scope : Жени, девојки, дами, leisure Material : Alloy Color : Сребро, Gold Size : 6*2 см/ 2.4*0.8 инч.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа