Inova Професионални Свила Keratin - Мазна Хидратација Клима Уред, 7 Течност Унца

Inova Професионални Свила Keratin - Мазна Хидратација Клима Уред, 7 Течност Унца

DEN 959.76

Достапност

За оптимално, употреба со Свила Keratin Мазна Заштита Сулфат-Слободен Шампон. [МОЌНИТЕ, ПРИРОДНИ СОСТОЈКИ] Исполнет со масло од кокос, keratin, витаминот ц и другите состојки за да им помогне нежно чистење и поправка на оштетена коса.Добиете Професионална & Брзи Резултати Со Inova Професионални Свила Keratin Средството За Смекнување На Косата.Уморни од откако frizzy, испреплетени во потрага коса, дека без оглед на тоа колку е тешко да се обиде, тоа се уште изгледа доста нејасна?Е вашата коса оштетена од многу боја третмани или постојано користење на виткање железо?Чувајте ја косата мазна, метежот слободни и мирис одлично со Inova Професионални Keratin средството за смекнување на косата.Таа омекнува и сјае сите додека обновување и зајакнување на косата, почнувајќи од коренот до сите совети на вашата коса.Добиете професионални резултати право од удобноста на вашиот дом.Сила, Rejuvenated & Ревитализира Вашата Коса Од Внатре кон Надвор Со Нежно Моќ На Inova Професионални Косата Балсам. [ФОРМУЛИРАН ЗА СИТЕ ТИПОВИ НА КОСА] Без разлика на тоа што губење на видот, нашите Свила Keratin Мазна Хидратација клима уред ќе го оставиме тоа чувство и да гледа подобро од било кога.Како што е нашиот Свила Keratin Мазна Заштита Сулфат-Слободен Шампон, нашата клима уред е формулиран за сите типови коса, но е совршен клима уред за боја третирана коса и е идеален за хемиски третирана и термо-поправени коса. [ПРОФЕСИОНАЛНИ РЕЗУЛТАТИ] Добие убава, салон квалитетот на косата од удобноста на вашиот дом.Нашите сулфат-слободен клима уред е направен од врвот природни состојки, вклучувајќи свила протеини кои веднаш detangle, се изедначи далеку frizz и да се зголеми сјај.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа