Дрвото Колиба за Нега на Коса Шампон, Корен Стимулирање, 12 fl. оз. (703207)

Дрвото Колиба за Нега на Коса Шампон, Корен Стимулирање, 12 fl. оз. (703207)

DEN 79.68

Достапност

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.КОФЕИН - го Стимулира скалпот за подебели изглед на косата.NIACINAMIDE - го Стимулира коренот на косата за целосни изглед на косата.ПЕПЕРМИНТ МАСЛО Помага да се подобри обемот, додека, исто така, обезбедување на ефект на ладење на скалпот на главата.PARABEN СУЛФАТ И БЕСПЛАТНИ - Нема parabens или сулфати!Слободни од штетни хемикалии за здрава за нега на коса.НАПРАВЕНИ ВО САД - со гордост се произведени во Америка од светска класа тим во една Американска убавина лабораторија.Масажа на вашиот скалпот и косата за invigorating и освежување искуство.На сулфат-слободен формула отстранува производ и животната средина израстоци кои можат да предизвикаат куцам, досадна или безживотно коса.Скалпот е разбуди за да ви помогне да се постигне поздрава коса полна со волумен и сјај.Уникатна мешавина од Кофеин, Niacinamide и Масло Нане создава здрава скалпот средина за да се помогне во спречување на последиците предизвикани од кршење.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа