Клучни Фоб Keyless Entry Далечински се вклопува 2007-2012 Hyundai Santa Fe (PINHA-T038)

Клучни Фоб Keyless Entry Далечински се вклопува 2007-2012 Hyundai Santa Fe (PINHA-T038)

DEN 432.00

Достапност

Ова е замена на резервни дел.Замена за P/N : PINHA-T038. Целосна електронска собранието со батеријата.Дилер или locksmith програмирање е потребно.се вклопува во 2007 2008 2009 2010 2011 2012 Hyundai Santa Fe.Боја : hy-t038-2b.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа