Welecom 15ml Јасно Усна Сјај Стискаш Цевки Lipgloss Цевки,Мини Мека Козметички Стискаш Цевки Усна Сјај Контејнери Празни,Refillable Усна Цевки Balm Шишиња и Диспензерот за DIY Lipgloss Ba

Welecom 15ml Јасно Усна Сјај Стискаш Цевки Lipgloss Цевки,Мини Мека Козметички Стискаш Цевки Усна Сјај Контејнери

DEN 431.76

Достапност

КРЕАТИВЕН ПОДАРОК : Овие DIY усна сјај цевки се корисни подароци за семејства,девојка и пријатели,ви овозможи да уживате во радоста на DIY;Јасно дизајн помага да се направи разлика различни усна glosses.Лесно патување : преносни цевка е лесно да се носат,идеални за патување,бизнис патување или vacationing,сад ви заштедува многу багаж простор и носење на тежина,одговара за девојки и жени во сите векови.Садот е корисна и прифатлива,совршен за состанок,работа,забава,секојдневниот живот и др.Земете овој пакет да започнете вашето DIY!.DIY ПРАЗНИ ЦЕВКИ : ова празни lip balm сад е корисна и прифатлива,можете да уживате во забавата на изработка на рачно изработени,се создаде кармин со себе,мулти-функционални празна цевка.ЗДРАВ МАТЕРИЈАЛ : Јасно усна сјај контејнери се направени на ЈП материјал,кој е мека,мирис за слободни и не-токсични,отпорни и водоотпорни,лесно да се исцедат.ЗДРАВ МАТЕРИЈАЛ : Јасно усна сјај контејнери се направени на ЈП материјал,кој е мека,мирис за слободни и не-токсични,отпорни и водоотпорни,лесно да се исцедат.DIY ПРАЗНИ ЦЕВКИ : ова празни lip balm сад е корисна и прифатлива,можете да уживате во забавата на изработка на рачно изработени,се создаде кармин со себе,мулти-функционални празна цевка.КОРИСТИ ШИРОКО : Погоден за повеќето козметички производи,како што се усна сјај,лосион,сончање примероци и други производи.Лесно патување : преносни цевка е лесно да се носат,идеални за патување,бизнис патување или vacationing,сад ви заштедува многу багаж простор и носење на тежина,одговара за девојки и жени во сите векови.Земете овој пакет да започнете вашето DIY!КРЕАТИВЕН ПОДАРОК : Овие DIY усна сјај цевки се корисни подароци за семејства,девојка и пријатели,ви овозможи да уживате во радоста на DIY;Јасно дизајн помага да се направи разлика различни усна glosses.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа