Агол Подот Светилка со Полици Зима Акварел Пејзаж со Ирваси во Шумата Акварел 3-Нивоа LED Стои Висок Светилка со 3 Боја Температура Лен Абажур за Дневна Соба, Спална с?

Агол Подот Светилка со Полици Зима Акварел Пејзаж со Ирваси во Шумата Акварел 3-Нивоа LED Стои Висок Светилка

DEN 3119.76

Достапност

Не само практични туку исто така убави, тоа е совршена декорација за било кој агол од вашиот дом.Исто така можете далечински да ја менувате светлината, па вие не мора да се дојде до контрола на избор на извор на светлина што сакате.Нашата единствена далечински управувач подот светилка.Опремени со мулти-функционални далечински управувач : Ние придаваат мулти-функционални далечински управувач.Можете да го користите далечинскиот управувач за да го исклучите светлина во редовни интервали (30/60 минути може да биде закажана).На противтежа е додадена на дното за да се направи производ стабилни.Дали често заспие и заборавајте да го исклучите светлата?Со тоа, вие не мора да се грижите на сите. да може да се стави во еден мал простор агол.Инструкции за инсталација се вклучени во производот, кои се лесно да се разбере.Тоа може да биде ставен во дневна соба, спална соба, студија, канцеларија, итн.Тоа ќе биде совршен за чување и простор за заштеда на енергија.Рабовите на дрвена рамка се фино направена и мазна, што го прави производот повеќе домот.Исклучителен подарок : Таписерии и елегантен подот светилка може да се користи како совршена Нова Година, за роденден, housewarming подарок за најблиски и пријатели.Енергија-заштеда на енергија и удобен, мали дизајн повеќе внимателен.Производот доаѓа со упатства за инсталација и е лесно да се инсталира и може да се инсталира во 5-10 минути.Ако имате миленици или деца дома и се грижи дека подот светилка ќе биде исфрлен повеќе, тогаш може да се одржи релативно тешки предмети на дното за да се стабилизира тоа.2 инчи W x 10.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа