Sucrets Болки во Грлото & Кашлица Пареа Цреша 18 Секој (Пакување од 3)

Sucrets Болки во Грлото & Кашлица Пареа Цреша 18 Секој (Пакување од 3)

DEN 239.76

Достапност

Привремено ублажува : повремени мали иритација, болка, болки во грлото и устата; кашлица поврзани со ладна или вдишување иританти.Итно болка.Со витамин C и цинк.Активни Состојки : По Бонбонче : Dyclonine Хидрохлорид 3.0 mg; Ментол 6.0 mg.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа