50 НАЈДОБРИ Двојно Работ на Ножот Мостра ПЕРДУВ ASTRA NACET БИК АЈКУЛА

50 НАЈДОБРИ Двојно Работ на Ножот Мостра ПЕРДУВ ASTRA NACET БИК АЈКУЛА

DEN 342.48

Достапност

10 Различни Ножеви.Вкупно 50 Ножеви.Некои од најдобрите Двојно Работ ножеви на пазарот денес.Највисок квалитет на ножеви се направени за да ги собере различни двојно работ безбедност жилети.Голема и прифатлива жилети Професионални и Квалитетни Ножеви.Извонредна Долговечноста - го задржува острина и мазност за многу shaves!. 10 од најдобрите Континентална Ножеви на пазарот Овие се сосема НОВ Двоен Работ жилети Највисок квалитет ножеви направени за да ги собере различни двојно работ безбедност жилети како Меркур, Паркер, Gillette, Пердув, Вилкинсон Меч.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Gillette Mach3 Патрони, 20 Count
  • Новак

Gillette Mach3 Патрони, 20 Count

DEN 671.76

Сите MACH3 касети ги собере сите MACH3 жилети 3 ножеви.Индикатор лента.Секој сечилото е патентирана DLC (Дијама