Влажни Боја За Печатење + Дизајн H25925 Претседател Џо Бајден Картон Исечок

Влажни Боја За Печатење + Дизајн H25925 Претседател Џо Бајден Картон Исечок

DEN 960.00

Достапност

КАРТОН ИСЕЧОК - голема реална слика за мерење 72in x 23in , нашиот претседател Џо Бајден исечок ќе се стави насмевка на секој лик, исто како и човекот самиот!На lifesize standee со напредна графика е добра идеја да се создаде многу забавно и wow ефект на било каков настан!.ВРВЕН КВАЛИТЕТ CUTOUTS - Се печатат користејќи ништо, но најдобро материјали и печатење методи за да ги направи изгледа реално.ЖИВОТОТ ГОЛЕМИНА КАРТОН ИСЕЧОК - Бидете изненадени од славна личност исечок живот големина во висока дефиниција за печатење, пристигна во вашата трпезарија, дневна соба или влезот област да се направи многу забава!Со гордост се произведени во САД, професионално дизајнирана и отпечатена на оваа lifesize исечок ќе биде огромен хит на било роденден или дипломирањето партија.БЕЗ БРЧКИ НА ПРИСТИГНУВАЊЕ - Ние бидете сигурни дека за да се добие вашиот живот големина standee фото хартија во совршена состојба, како што ние бидете сигурни дека за безбедно пакување картон исечок.Лесно да се соберат и може да се користи повеќе пати.ВО LIFESIZE ОБИЧАЈ CUTOUTS - имаме неверојатен спектар на познати Личности, Историски Личности, Животни, итн за да одговараат на секој повод.Нашите cutouts навистина подобрување на некој настан, да се донесе хумор, како практична шега или за фото-можности.И тие се направи фантастични подароци, како и.КАРТОН ИСЕЧОК - голема реална слика за мерење 72in x 23in , нашиот претседател Џо Бајден исечок ќе се стави насмевка на секој лик, исто како и човекот самиот!На lifesize standee со напредна графика е добра идеја да се создаде многу забавно и wow ефект на било каков настан!.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Gona Kart Картон Стенд-Ап
  • Новак

Gona Kart Картон Стенд-Ап

DEN 998.40

Тука е директно од вашите кошмари и десно за да ја вашиот следен boo баш!.Страшно голема прилог за ноќта на