Американската Занаети 680305 Меги Холмс Сјај Двострано Cardstock (25 Листови По Пакет), 12 x 12, ги Заслепуваат

Американската Занаети 680305 Меги Холмс Сјај Двострано Cardstock (25 Листови По Пакет), 12 x 12, ги Заслепуваат

DEN 552.96

Достапност

Совршен почеток за да сите вашиот труд изработка на проекти.Двојно двострано листови.Пакетот содржи дваесет и пет листови.Земја на Потекло : сад.Гајба Хартија-Меги Холмс Сјај Двојно Двострано Cardstock.Еден забавен и единствена прилог на вашиот труд изработка на проекти!Овој пакет содржи дваесет и пет 12x12 инчен двострано листови со различен дизајн на секоја страна (сите дваесет и пет листови се идентични).Доаѓа во различни дизајни.Секој се продава одделно.Киселина слободни.Произведено во САД.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа