HEALLILY 6pcs Усна Glosses Мат Усни Glosses за Жени и Девојки Черепот на Главата Печатени Долготраен Кармин Козметика, Шминка Алатка

HEALLILY 6pcs Усна Glosses Мат Усни Glosses за Жени и Девојки Черепот на Главата Печатени Долготраен Кармин

DEN 431.76

Достапност

Поставен и лесно да се заклучи во влага за траен влага, направите вашите усни да изгледаат влажна и привлечни.Висока концентрација на боја, нагласи три - димензионални усна.Направени од високо квалитетен материјал за издржливост.Добиете убава шминка за партијата, банкет или датум, итн.Добра адхезија, може да се одржува долго време светли бои.Опис Усна Glosses Мат Усни Glosses за Жени и Девојки Черепот на Главата Печатени Долготраен Кармин Козметика, Шминка Алатка Карактеристики Боја : Избрани боја Пакет материјал : ABS Големина : Околу 10. 50 X1. 50 X1. 50cm Пакет, Вклучувајќи 6 x кармини.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа