Bourjois Руж Издание Сомот 11 Толку Случка Розова

Bourjois Руж Издание Сомот 11 Толку Случка Розова

DEN 372.00

Достапност

Bourjois Руж Издание Сомот Течен Кармин.Мека flocked апликатори.Интензивна и удобно мат боја до 24-час чекање.Подобрен од страна на evanescent масла што им даваат на усните, што го природен и здрав чувствуваат.Светлина-тежина на течен кармин со интензивна боја и мат финиш.Bourjois Руж Издание Сомот Кармин smooths над усните за мека, втората на кожата се чувствуваат.Бојата трае до 24 часа без исчезнува или сушење на усните.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа