Surco J100 Покривот Рек-Полнач за Џип

Surco J100 Покривот Рек-Полнач за Џип

DEN 2011.44

Достапност

Произведени од тешки мерач челик со трајни црна прав грб заврши.Доаѓа како збир од 4 адаптери.Се однесуваат на апликацијата водич за одговара.Работи со Safari и Урбани Решетката.Произведено во САД.Издржливи црна прав грб заврши.Тоа одговара : Хонда Пасош 1994-1997, Isuzu Родео 1998-2004, Jeep Cherokee 1993-2001, Jeep Grand Cherokee 1993-1998, Kia Sportage 1995-2000. Од Покривот Полици за да Палубата Полици, RV и Ван Скали на Велосипед Полици, Surco е производство солиден, високо-квалитетни додатоци за автомобили, камиони, спортски автомобили, комбиња, и RVs, кои зголеми вашиот возила флексибилност и ви помага да добиете повеќе опрема за вашиот следен авантура или worksite, токму тука во Америка.Преку трите генерации на Surkin семејството сопственост, Surco има гордо предвидено издржливи, атрактивни прибор за дискриминација клиенти кои место фокус на квалитетот и супериорна услуга.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

BACKRACK 10700 Рек Рамка
  • Новак

BACKRACK 10700 Рек Рамка

DEN 2385.60

Одговара тип : Возило се Специфични.Пакет Димензии : 185.928 H x 7.874 L x 75.946 W (сантиметри).Земја на Потекло : Кана