Мега Partz 50X 38Црна Powdercoated Заврши Алуминиум Покривот Управување со Прилагодливи Стеги SUV Врвот Товар Багаж Превозникот Кошница+Crossbar

Мега Partz 50X 38Црна Powdercoated Заврши Алуминиум Покривот Управување со Прилагодливи Стеги SUV Врвот Товар

DEN 5183.76

Достапност

Покрив решетката е збир на цртички се обезбедени на покривот на моторни автомобил.Тоа се користи за да носите крупни работи како багаж, велосипеди, канута, кајаци, скии, или различни оператори и контејнери.Тие им овозможи на корисниците на еден автомобил за транспорт на објекти на покривот на возилото, без намалување на внатрешен простор за патниците, или карго простор за јачина на ограничувања како што е во типичен автомобил е багажникот дизајн.Покрив товар кошница оди еден чекор понатаму.Тоа ви обезбедува со заградени рамка за дури и повеќе да се додаде засилување така можете да обезбеди товар на големи и мали. 50" x 38" x 5" Товар Кутија;Бар Должина : 54" / Вкупна Висина со Стеги : 11" ;Може да ги Поддржи Багаж, Скала или Товар е Тежина до 150 кг.Направена од Високо Квалитетни мала Тежина Алуминиум со Прилагодливи Стеги.Ширина Прилагодлив за Монтажа Прстиња за да ги Собере Различни Возила .Помага да се Обезбеди Предмети од Лизгање Off.Пакетот вклучува : 2 x Покривот Рек Барови; 4 x Монтажа голема Заграда; 1 x Товар Кутија; Хардвер како што е Прикажано на Сликата Погоре.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа