OMAC Покривот Рек Крстот Бар во Собата Одговара на Mazda 3 2014-2018 | Lockable Скок Товар Рек Багаж, Ски, Кајак, Хард-Школка Превозникот | Црн Автомобил Додатоци 165 LBS Капацитет 2 Ко

OMAC Покривот Рек Крстот Бар во Собата Одговара на Mazda 3 2014-2018 | Lockable Скок Товар Рек Багаж, Ски,

DEN 2038.80

Достапност

ПРЕДНОСТИ : Тоа обезбедува добра основа за инсталација на Кампување Опрема, Багаж, Риболов Столбови, Велосипеди, Snowboards, Кајаци, Канута и други скок додатоци.БЕЗБЕДНОСТ ДИЗАЈН : Силна и аеродинамичен дизајн правец на намалување на бучава и вибрации.Ве молиме проверете го вашето возило Година, марка и Модел пред купување.Багаж Покривот Торба Риболов Прачка Кампување Род Snowboards и Скии ВАЖНА НАПОМЕНА : НЕ е ПОГОДЕН ЗА ПАНОРАМСКИ ПОКРИВ.Без дупчење потребни Овие крстот барови ќе се вклучите помеѓу вашата моментална покривот багажник, и тие се дизајнирани за да се заврши и надворешноста стил на вашиот покрив Овие крстот барови, исто така дизајниран да се аеродинамичен со цел да се намали правец на бучава.И благодарение на вградениот систем за заклучување на вашиот автомобил ќе бидат безбедни.КАРАКТЕРИСТИКИ Црна Lockable-Отстранлив капацитет на носивост до 165 LBS/ 75 KG Водоотпорен, водоотпорен СПЕЦИФИКАЦИЈА на ПРОИЗВОДОТ : Овие крстот барови се направени од високо квалитетни, силни, лесни и издржливи алуминиум.ПРЕМИУМ АЛУМИНИУМ ВРВОТ ПОКРИВОТ РЕК КРСТОТ БАРОВИ СЕТ (LOCKABLE-ПРИЛАГОДЛИВ - ОТСТРАНЛИВ) Fitment Забелешка и Покривот Рек Информации за Достапност : Не е погоден за панорамски покрив.Answer : ___________________________ NOTE : Не се погодни за панорамски покрив.Ние брод на ИСТИОТ ДЕН.Инсталацијата е прилично едноставна со приложена настава водич документ.На елоксирани површината обезбедува производот со водоотпорен, водоотпорен функција и анти-корозија ефект.OMAC САД ТИМ.КАПАЦИТЕТ : Само 8 килограми crossbars имаат капацитет од 165 LBS.Вие ќе добиете исти производи како што се гледа на сликите.ПРЕМИУМ АЛУМИНИУМ МАТЕРИЈАЛ : Направен од висок квалитет, силни, лесни, аеродинамичен и елоксирани алуминиумски.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа