Apple Вар Зелена Фацетирани Стаклени Обетки на Sterling Silver Жици Boho Уметничките Накит

Apple Вар Зелена Фацетирани Стаклени Обетки на Sterling Silver Жици Boho Уметничките Накит

DEN 667.20

Достапност

Овие Обетки Кристал се вар зелена и искра со секој потег.Стаклото е 1/2 инчи среќаваме и е врамен во Родиум позлатен месинг.Селски, елегантен, симплистички.Одат-да фаворит за повеќето прилики.Овие dangle една педа од дното на цврсти sterling silver earring жици.Голем дар..или за себе.Пристигнува Подарок Заградени.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Anne Klein ЈП HUGGIE ОБРАЧОТ
  • Новак

Anne Klein ЈП HUGGIE ОБРАЧОТ

DEN 191.52

пенливи круши во облик на кристал и го отвори detaills красат овие прободен leverback изјава капки во сребро поз�